Strona główna ˇ Pobieranie ˇ Galeria zdjęć ˇ Artykuły ˇ Pogoda ˇ Prognoza pogodyśroda, Maj 22, 2019
Projekt - Kierunek Przyszłość
Informacja Informacja
Regulamin rekrutacji Regulamin rekrutacji
Deklaracja przystąpienia Deklaracja przystąpienia
Zgoda na przetwarzanie danych Zgoda na przetwarzanie danych
Plakat Plakat
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Jakość powietrza
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  Formularz zgłoszeniowy (doc)

Projekty edukacyjne
  Centres

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska

Najwięcej Newsów dodali
   admin[595]
   bibliotekarz[70]
   Ziemianek[61]
   Dyrektor[53]
   Pietak[47]
   PatrykW[27]
   Weronika Kocwa[23]
   korfanty[20]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   Kopec[19]
   Kosciolek[12]
   Maria Zyla[11]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Sopata[3]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Witamy


Niegowić 62, 32-420 Gdów tel. (012) 251-95-15 email:gimniegowic@poczta.onet.pl

"Tu możesz zobaczyć gdzie leży Niegowić"
Galeria zdjęć
Szkolny Konkurs Kolęd 2019
Aktualności
 W dniu 1 lutego odbył się w naszej szkole kolejny Konkurs Kolęd. Był wyjątkowy ze względu na ilość zaśpiewanych kolęd w różnych kategoriach. W grupie klas 0-III zaprezentowanych zostało 28 kolęd i piosenek świątecznych a w klasach starszych i gimnazjalnych uczestnicy wykonali 32 kolędy.
Konkurs podzielony został na dwie części. W pierwszej uczestniczyli uczniowie klas 0-III w kategoriach: Klasy, zespoły i soliści oraz dodatkowo konkurs na wykonanie kolęd w języku angielskim.
Występy uczestników konkursu oceniało jury w składzie Ksiądz Grzegorz Bularz, Siostra Marzena Karteczka i Pani Mieczysława Kotańska. Po wysłuchaniu wykonawców przewodniczący Jury ks. Grzegorz ogłosił werdykt. Indywidualnie zwyciężyła uczennica klasy Ia Anna Kicka, również w konkursie kolęd w języku angielskim. Najlepszym zespołem okazał się zespół z klasy Ib w składzie Wiktoria Lisowska, Marlena Balwierz-Daniec, Anna Rudek. W konkursie klasowym wygrała Klasa III.
klasy

 
 zespoły     
 soliści        
     

Po krótkiej przerwie rozpoczął się konkurs dla klas IV-VIII i klas gimnazjalnych. Uczestników drygiej części konkursu oceniało Jury w składzie ks. Grzegorz Bularz, Pani Aleksandra Więsek i Pani Joanna Mistygacz. Po wysłuchaniu wykonawców Jury ogłosiło wyniki. Najlepszą solistką została Ewelina Michorczyk z klasy VIII. W kategorii zespołów Ewelina Michorczyk wraz z bratem Dawidem. W konkursie klas wygrała klasa IIIs.

Klasy
Zespoły
 Soliści            
    

Organizacja sceny, nagłośnienie i prowadzenie Bogusław Trzaska wraz z uczniami Klasy IIIa (Marcin Korus, Sebastian Kucharski, Michał Włodyka). Zdjęcia na konkursie wykonała Patrycja Kulma. Prowadzenie konkursu klasowego klas starszych Pani Maria Żyła. Przygotowanie sceny Pani Dorota drozd.
Organizatorzy serdecznie dziękują Jurorom, wykonawcom, wychowawcom klas oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania konkursu. Szczególne podziękowania dla uczniów, którzy wnieśli i na koniec wynieśli krzesła i ławeczki.

Szkolne Jasełka 2018
Aktualności
 W dniu 21 grudnia tradycyjnie złożyliśmy sobie życzenia przed zbliżającymi się Świętami. Najpierw poszczególne klasy spotkały się z wychowawcami na klasowych wigiliach a potem cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej aby oglądnąć Jasełka przygotowane przez uczniów starszych klas. W czasie występu mogliśmy wysłuchać kolędy śpiewane przez chór z akompaniamentem zespołu.
Następnie były życzenia od Dyrekcji, zaproszonych gości, rodziców i uczniów. Cała uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewanie kolęd. W imieniu wójta Gminy Gdów życzenia złożyła pani Julita Natkaniec.
Na zakończenie rodzice zaprosili wszystkich pracowników szkoły na tradycyjną wigilię. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości serdecznie dziękujemy.
Dyżur pedagogiczny
Ogłoszenia dyrekcjiZapraszamy na dyżur pedagogiczny w dniu 28.11.2018r - środa w godzinach 17.00-18.30.
V Wojewódzki Festiwal Językowy
Festiwal językowy

Już po raz piąty serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VII szkół podstawowych oraz klas III oddziałów gimnazjalnych z województwa małopolskiego do udziału w Wojewódzkim Festiwalu Językowym, którego finał odbędzie się 6 lutego 2019r. Jest to wspaniała okazja dla uczniów, by zaprezentować umiejętności językowe, wokalne, aktorskie, literackie i plastyczne.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia szkoły są dostępne w Regulaminie.

Regulamin (pdf)

Formularz zgłoszeniowy(pdf)

Regulamin (doc)

100-lecie Odzyskania Niepodległości
Aktualności
 W dniu 9 listopada świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział we wspólnym śpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego. Dokładnie o 11.11 odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki hymnu państwowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor. Przedstawiciele rodziców przekazali wspaniały tort dla Niepodległej a wszyscy naszej Ojczyźnie zaśpiewali tradycyjne "Sto lat". Następnie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego i fotograficznego pt. "Znane i nieznane miejsca pamięci narodowej w gminie Gdów" i wręczono nagrody.
Potem zaprezentowali się najmłodsi uczniowie szkoły z klas 0-III.
Starsze klasy IV-VIII oraz klasy gimnazjalne wystąpiły w przeglądzie pieśni patriotycznych. Każda klasa ponadto opracowała plakat z życzeniami dla Polski.


 
Zmarli od listopada 2017 do października 2018
Dzień Zaduszny
Po raz kolejny publikujemy smutną listę osób, którzy zmarli w okresie od poprzedniego Święta zmarłych. W ciągu 365 dni odeszło od nas wiele legend, muzyki, filmu, teatru, sportu, polityki i literatury. Wszystkich nie sposób wymienić.  Na szczęście pozostawili po sobie dzieła i dokonania, które nie pozwolą o nich zapomnieć. Wspomnijmy o nich w naszych modlitwach za zmarłych.

Dzień Patrona 2018
Aktualności
 Rok 2018 jest rokiem bardzo wyjątkowym. 70 lat temu w licu 1948 do naszej parafii przybył młody wikary ks. Karol Wojtyła, 40 lat temu kardynał Karol Wojtyła został papieżem Janem Pawłem II, 20 lat temu patronem naszej szkoły został Ojciec Święty Jan Paweł II, 15 lat temu imię księdza Karola Wojtyły otrzymało Gimnazjum w Niegowici. Dodać należy, że wszystkie te rocznice obchodzimy w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
17 października świętowaliśmy Dzień Patrona. Obchody rozpoczęła Msza Święta a potem na sali gimnastycznej odbyła się akademia z tej okazji. W tym roku uroczystość przygotowała klasa IVa po kierunkiem pani Anny Zaczyk, Doroty Szostak i Marii Żyła.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Aktualności
 Święto Komisji Edukacji Narodowej czyli Dzień Nauczyciela odbył się w dniu 15 października. Uczniowie przedstawili krótki program artystyczny i złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły. Do życzeń dołączyli się również rodzice przekazując na ręce dyrekcji kwiaty oraz zapraszając na przerwach na pyszne słodkości. Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy wszystkiego najlepszego.
Ślubowanie klas I - 15 października 2018
Aktualności
 W dniu 15 października miała miejsce bardzo sympatyczna uroczystość. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, po którym zostali pasowani na uczniów stając się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Uroczystość rozpoczęła się występem pierwszaków. 36 uczniów w rytmie poloneza wkroczyło na salę prezentując taniec, wiersze i piosenki. Występom przyglądali się licznie przybyli rodzice, nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście na czele z panią dyrektor Julitą Natkaniec.
Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie i pasowanie na uczniów. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Małgorzata Dymek wraz z panem dyrektorem Leszkiem Rajtarskim. Wszyscy uczniowie klas I otrzymali upominki od Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.
Pożegnanie klas trzecich
Aktualności
 W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy uczniów klas trzecich gimnazjalnych. Po Mszy Świętej w kościele w Niegowici uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej. W uroczystości wzięła cała społeczność Szkoły Podstawowej w Niegowici na czele z panią dyrektor Małgorzatą Dymek oraz zaproszeni goście: wójt gminy Zbigniew Wojas, przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Ciężarek i ksiądz proboszcz Paweł Sukiennik. Na początku odbyła ważna część ceremoniału czyli przekazanie sztandaru. Potem zostały wręczone nagrody dla najlepszych uczniów szkoły. Nagrodę Wójta odebrała Jadwiga Mrożek, nagrodę Przewodniczącego Rady Gminy - Ilona Nawrot, Nagrodę Rady Pedagogicznej - Karolina Prochwicz. Dwie nagrody Rady Rodziców otrzymały: Patrycja Filipowska i Natalia Włodek. Swoją nagrodę wręczył dyrektor Leszek Rajtarski. Otrzymała ją Aleksandra Kucharz.
Potem uczniowie klas trzecich pożegnali się z wszystkimi składając życzenia i prezentują ciekawą i przygotowaną na wysokim poziomie część artystyczną.


 
Szkolny Mundial 2018 - wyniki
Mundial 2018
 W sobotę 16 czerwca odbyła się czwarta edycja Szkolnego (Gimnazjalnego) Mundialu rozgrywanego na komputerach wg reguł Mistrzostw Świata. Pierwsze takie zawody odbyły się w 2006 roku, potem w 2010 i 2014. Pierwszym "naszym" Mistrzem został Piotr Stachel - grając jako Tunezja, w 2010 jako Francja wygrał Tomasz Leśniak, a cztery lata temu pierwsze miejsce zdobył Mateusz Kuchta reprezentując Włochy. Dodać trzeba, że w latach 2008, 2012 i 2016 rozegraliśmy trzy turnieje EURO a latach nieparzystych od 2007-2017 sześć edycji Gimnazjalnej Ligi Mistrzów. Jakby nie liczyć sobotnie zawody odbyły się po raz trzynasty. Może ta trzynastka spowodowała, że do zawodów zgłosiło się tylko 16 uczniów a wzięło udział 10. Nigdy nie zrozumiem tych którzy własnoręcznie i dobrowolnie zapisali się na turniej a potem bez podania przyczyn po prostu nie przyszli wykazując się brakiem odpowiedzialności.
Gratuluję tym, którzy przyszli w wolnym dniu do szkoły i uczestniczyli w fantastycznym turnieju. Każdy zawodnik rozegrał 9 lub 10 spotkań. Poziom był bardzo wyrównany a mecze toczone na bardzo dobrym poziomie. Mistrzem Świata naszej szkole została Francja czyli Jan Dudek pokonując w finale Polskę - czyli Marcina Korusa. Po zakończeniu zasadniczego turnieju rozegrano Ligę Narodów (każdy z każdym) i tu najlepszym okazał się Kamil Węgrzyn grający jako Egipt.

Strona 1 z 90 1 2 3 4 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
klasa3c
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 25

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 11
Uzytkowników: 13

Użytkownicy Online:

admin10 tygodni
Dyrektor25 tygodni
Ziemianek70 tygodni
bibliotekarz101 tygodni
Pietak107 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP: 54.234.227.202

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 4
Księga Gosci
News'y 986
Artykuły 249
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
54.234.227.202
Licznik
pozostało

do końca roku szkolnego
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2019-05-21
0.21%
3,8625
0.14%
4,3055
0.12%
3,8235
0.16%
4,9038
Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici Copyright © 2005-2018
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela strony zabronione