Strona główna Pobieranie Galeria zdjęć Artykuły Klasy pierwsze Klasy drugie Klasy trzecie Pogoda Prognoza pogody     Grudzień 22 2014 22:16:57  
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Wyszukiwarka
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Mapy Małopolski
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Testy egzaminacyjne
  Informacja
  Język polski
  Matematyka
  Historia i WOS
  Przyrodnicze
  Język angielski
  Język niemiecki

Konkursy Przedmiotowe
  Matematyka
  Informatyka

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  Formularz zgłoszeniowy (docx)
  Zdyszane dyktando

Wykaz podręczników 2014/2015
  Klasy pierwsze
  Klasy drugie
  Klasy trzecie

Wymiana polsko-niemiecka
  Regulamin wymiany
  Infromacja o wymianie
  Artykuł w prasie niemieckiej
  Wymiana Okiem ucznia
  Fotki z wymiany maj 2013

Projekty edukacyjne
  Centres

Najlepszy sportowiec szkoły
  Regulamin
  Zasady punktacji

Samorząd Uczniowski
  Skład Samorządu 2014/15
  Regulamin Samorządu
  Uprawnienia SU

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska
  Informatyka-Watoła
  Geografia
  Matematyka
  Język niemiecki
  Historia
  Fizyka-Watoła
  Fizyka-Kowanec
  WOS
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Najwięcej Newsów dodali
   admin[489]
   bibliotekarz[54]
   Ziemianek[34]
   Pietak[33]
   PatrykW[27]
   Dyrektor[23]
   Weronika Kocwa[23]
   Kopec[19]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   korfanty[19]
   Kosciolek[11]
   Maria Zyla[9]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Witamy


Niegowić 62, 32-420 Gdów tel. (012) 251-95-15 email:gimniegowic@poczta.onet.pl

"Tu możesz zobaczyć gdzie leży Niegowić"
Galeria zdjęć
Wymiana z BiH :-)
WycieczkiUdało się - nasze starania zostały zakończone sukcesem: w bieżącym roku szkolnym odbędzie się kolejna wymiana międzynarodowa :)
Tym razem pojedziemy do Bośni i Hercegowiny, gdzie spotkamy przemiłych ludzi i będziemy podziwiać piękne krajobrazy. BiH oferuje wiele możliwości spędzenia czasu we wspaniałym klimacie i przy dobrej zabawie z rówieśnikami z zagranicy.
Nasi uczniowie pojadą do BiH w ostatnim tygodniu lutego 2015 (drugi tydzień ferii), a rewizyta kolegów i koleżanek w Niegowici nastąpi początkiem czerwca 2015r.
Projekt jest dofinansowany w ramach środków europejskich, w związku z czym opłata za udział w wymianie to jedyne 200zł./os. Jest to koszt całkowity, który obejmuje zarówno wyjazd do Bośni i Hercegowiny, jak i czerwcowe wycieczki :)
Zapisy u nauczyciela j. niemieckiego, p. Pawła Ziemianka, do połowy stycznia 2015r.
Serdecznie zapraszam do udziału w wymianie :-)
"Zwiedzaj inne kraje, poznawaj różne kultury, pozostań sobą".
Paweł Ziemianek

Ziemianek grudzień 19 2014 11:28:43 0 ˇ 4
Szlachetna paczka
Aktualności Po "MIKOŁAJKACH" dołączyliśmy, głównie z nauczycielami do "SZLACHETNEJ PACZKI", do widniejących podarków dorzucamy jeszcze nową kuchenkę gazową, rozkładany tapczan i 3 biurka dla dzieciaków, myślę, że te święta spędzą nieco lepiej, a my szykujmy się już do następnej akcji
admin grudzień 12 2014 22:52:54 0 ˇ 14
Akcja mikołajkowa – „Podaruj Dzieciom Uśmiech”
Aktualności
 To już XIII edycja naszej akcji - zakończona! Znów gimnazjaliści ukazali swoją wrażliwą stronę i aktywnie uczestniczyli w akcji. Nikt nie był obojętny na potrzeby innych, co było naprawdę wspaniałe. Dzięki Wam - uczniom, którzy z chęcią nieśli pomoc innym, a także naszym nauczycielom zgromadzono ogromną ilość zabawek artykułów spożywczych, szkolnych i ubrań. Mocnym wsparciem akcji byli oczywiście sponsorzy, którym bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc. Zorganizowaliśmy 30 paczek z żywnością dla rodzin i 70 paczek z upominkami dla dzieci i młodzieży.
5 XII 2014r. brygada mikołajowa w składzie; św. Mikołaj – Wojciech Głogowski wraz ze swoją świtą: Karoliną Walasik, Martą Pieprzyk i orszakowym fotografem – Alicją  Pieprzyk wyruszyła w drogę do rodzin naszych gimnazjalistów. Mikołaj odwiedził m. in. Książnice, Szczytniki, Wiatowice, Krakuszowice, Pierzchów, Niewiarów, Nieznanowice i Niegowić. Nie obyło się też bez odwiedzin w Urzędzie Gminy Gdów, gdzie wszyscy pracownicy na czele z Panem Wójtem – Zbigniewem Wojasem zostali obdarowani słodyczami i skromnymi podarunkami.
Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim ludziom, którzy udzielili nam wsparcia  i nie są obojętni na potrzeby innych.
Nad całością akcji czuwała pani: Janina Świeży, a kierowcami dodatkowych „sań – na czterech kółkach” byli Panowie: Leszek Rajtarski i Norbert Korfanty
Dziękujemy

admin grudzień 12 2014 22:40:36 ˇ 0 ˇ 39
Świąteczny wystrój sal lekcyjnych
KonkursyZaczynamy kolejną edycję naszego corocznego konkursu na wystrój sali lekcyjnej :-)

Każda klasa w okresie przedświątecznym ma za zadanie przystroić swoją salę - sprawić, aby czuło się w niej nastrój zbliżających się Świąt. Komisja konkursowa będzie oceniała sale w czwartek, 18.12. Oceniane będą: oryginalność, estetyka i samodzielność wykonania ozdób oraz ogólne wrażenie wystroju sali.

Życzymy powodzenia i kreatywności :)
Opiekun SU

Ziemianek grudzień 01 2014 10:54:13 0 ˇ 37
Dyskoteka andrzejkowa
Samorząd UczniowskiW najbliższy czwartek, 27.11, w godzinach 17.00-20.00 odbędzie się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Szykuje się dobra zabawa - szczególnie, że o muzykę i dobry nastrój zadba DJ Malina. Zachęcamy wszystkich do przyjścia i miłego spędzenia czasu :-) Koszt wstępu to jedynie 2zł./os. Jeżeli ktoś nie wpłacił pieniędzy dotychczas, może to zrobić przy wejściu na dyskotekę. Przyjdźcie, bawcie się i stwórzcie taką atmosferę, żeby nieobecni Wam pozazdrościli ;)
ZAPRASZAMY
Opiekun SU

Ziemianek listopad 25 2014 06:50:56 0 ˇ 48
Dzień Patrona iŚwięto Niepodległości 2014
Aktualności
 W dniu 6 listopada 2014 roku społeczność naszego gimnazjum uroczyście obchodziła Święto Patrona szkoły i zbliżającą się rocznicę odzyskania niepodległości. Świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej i złożenia kwiatów pod pomnikiem księdza Karola Wojtyły. Po przybyciu do szkoły uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, by poczynić ostatnie przygotowania do akademii. W tym czasie przedstawiciele klas pierwszych, drugich i trzecich rywalizowali ze sobą w „Grze o niepodległość”, w której musieli wykazać się wiedzą o Patronie szkoły - księdzu Karolu Wojtyle (szczególnie jego pobycie w niegowickiej parafii), rozwiązać zadania dotyczące marszałka Piłsudskiego i wykazać się znajomością pieśni legionowych. Najlepiej przygotowani okazali się uczniowie klas drugich, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.   
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z uroczystości

admin listopad 06 2014 13:40:32 ˇ 0 ˇ 106
WOŚP
Samorząd Uczniowski
 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż gra. 11.01.2015r. odbędzie się 23 finał akcji, którego motto brzmi: "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów." Jak wielokrotnie zapowiadał Jurek Owsiak - orkiestra ma zamiar grać "do końca świata i jeden dzień dłużej" i - jak zawsze - Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Niegowici będzie ją wspierał, a każda osoba zainteresowana ma możliwość udziału w tej szczytnej akcji. Uczniowie zainteresowani udziałem w WOŚP - chcący zostać wolontariuszami orkiestry - mogą się już zapisywać u opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Ziemianek listopad 06 2014 11:58:26 0 ˇ 60
Święto Zmarłych 2014
Aktualności
 Znów minął rok. Początek listopada to czas wspominania osób, które odeszły od nas. Odwiedzając groby swoich bliskich, zapalając symboliczne świece zastanawiamy się na kruchością życia, nad bardzo cienką granicą między życiem i śmiercią. Każdy stracił kogoś bliskiego. W minionym roku znów odeszło na drugą stronę wielu znanych polityków, artystów, sportowców, naukowców. Wspomnijmy ich dzisiaj z wdzięcznością za ich życie i dokonania, za to, co zostawili po sobie dla nas.
admin październik 31 2014 22:01:19 ˇ 0 ˇ 94
Szkolna akcja "Znicz"
Samorząd Uczniowski
W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski rozpoczął - w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych - sprzedaż zniczy. Wolontariusze akcji posiadają w sprzedaży znicze białe i kolorowe, małe, średnie i całkiem duże, gładkie, lub z ozdobami. Ceny są zróżnicowane: od 2,50zł., poprzez 4zł., 6zł., 9zł. do 14-15 zł. za sztukę. Bardzo proszę Dyrekcję, nauczycieli, pracowników naszego gimnazjum, a także rodziny naszych uczniów o wsparcie naszej akcji. Jeżeli ktoś jeszcze nie dokonał zakupu zniczy, do Dnia Wszystkich Świętych może to uczynić u wolontariuszy SU.
Opiekun SU
P.S. Wolontariusze, którzy jeszcze nie odebrali druku zgody (oraz uczniowie, którzy chcieliby dołączyć do akcji) proszeni są o odbiór formularza zgody (do wypełnienia przez rodziców) w czwartek, 23.10, od opiekuna SU.
Paweł Ziemianek

Ziemianek październik 22 2014 17:40:36 0 ˇ 86
Wiedeń :-)
Wycieczki
Zapraszam do udziału w wycieczce do Wiednia wiosną 2015r. W dniach 28.04-01.05.2015 będziemy mieli okazję zwiedzić piękną stolicę Austrii oraz poznać uroki Doliny Wachau (malownicze Krems oraz Dürnstein wraz z ruinami zamku). W cesarskim Wiedniu przespacerujemy się Ringiem, oglądając najważniejsze zabytki, zwiedzimy pałac Schönbrunn, oraz miło spędzimy popołudnie na Praterze. Wieczorem nie zabraknie oczywiście grilla i kiełbasek z... wodą mineralną ;-)
Wszystko to w cenie 420zł./os. Zaliczkę w kwocie 200zł. należy wpłacić do początku grudnia (05.12) do opiekuna Samorządu Uczniowskiego, p. Pawła Ziemianka.
Zapraszam na 3,5 dnia zwiedzania, poznawania uroków Austrii i dobrej zabawy :)
Paweł Ziemianek
Ziemianek październik 16 2014 16:53:56 0 ˇ 94
Październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Biblioteka
Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego ustanowiło miesiąc październik jako "Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych". Początkowo święto obchodzone było tylko w jeden dzień października, natomiast od 2008 roku "świętowanie" obejmuje cały miesiąc.Głównym celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej, propagowanie czytelnictwa oraz zachęcanie do częstszego sięgania po książkę przez młodego czytelnika.
Przy tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs. Należy pisemnie odpowiedzieć na 10 prostych pytań konkursowych i odpowiedzi przynieść do biblioteki do 30 października.
Pytania są dostępne poniżej, na holu głównym lub w bibliotece.
Każda osoba, która weźmie udział w konkursie zostanie nagrodzona!!!
bibliotekarz październik 08 2014 11:36:40 ˇ 0 ˇ 108
Strona 1 z 72 1 2 3 4 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dokumenty
Statut Gimnazjum (doc) Statut Gimnazjum(doc)
Statut Gimnazjum (pdf) Statut Gimnazjum(pdf)
Szkolny Program profilaktyki(doc) Szkolny Program profilaktyki(doc)
Szkolny Program profilaktyki(pdf) Szkolny Program profilaktyki(pdf)
Program Wychowawczy(doc) Program Wychowawczy(doc)
Program Wychowawczy(pdf) Program Wychowawczy(pdf)
WF z klasą
Opis programu Opis programu
Sportowa Niegowić Sportowa Niegowić
Blog Blog
Gimnazjum na Facebook

Profil Gimnazjum na Facebook Profil Gimnazjum na Facebook
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
Karolina Natanek
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 6
Uzytkowników: 16

Użytkownicy Online:

Ziemianek 3 dni
admin 1 tydzień
bibliotekarz10 tygodni
Kosciolek28 tygodni
Ola Chyrc28 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP: 23.23.57.144

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 3
Księga Gosci
News'y 786
Artykuły 244
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
23.23.57.144
Licznik
pozostało

do końca roku
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2014-12-22
Kursy walut strzałka 0.07%
3,4767
Kursy walut strzałka 0.19%
4,2625
Kursy walut strzałka 0.15%
3,5429
Kursy walut strzałka 0.28%
5,4296
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01 || kewals theme by: sonar from EP

   Strona główna :: Pobieranie :: Galeria zdjęć :: Artykuły :: Klasy pierwsze :: Klasy drugie :: Klasy trzecie :: Pogoda :: Prognoza pogody